Закрыть
Переключиться на мобильную версию

Як стати успішною бізнес-леді: руйнуємо стереотипи

Назад к разделу Входящие
"Успіх кожної жінки. Розпочни свою справу вже сьогодні!" — це проект про залучення, це знання та навички, що зможуть допомогти жінкам розпочати власну підприємницьку діяльність.
Як стати успішною бізнес-леді: руйнуємо стереотипи
Як стати успішною бізнес-леді: руйнуємо стереотипи
depositphotos.com

Пам’ятаєте, як вам було важко знайти першу роботу? Роботу, яка дала вам перший реальний досвід? Як часто вам в обличчя казали, що ви жінка — і скоро в декрет, що ми з вами будемо робити? Чи не боїтеся ви, що завтра ваші 40 років стануть передпенсійним віком, через що важко буде знайти роботу?

Читайте також: 10 основних правил евакуації при пожежі, які повинен знати кожен

Нам щиро здається, що таке меншовартісне ставлення до нас, як жінок, не просто неприпустиме (відверто — дискримінаційне). А таке, яке маємо ми руйнувати своєю активністю. Тому ми, жінки, що об’єднались в громадську організацію “Жіноча Ліга“ — www.womensleague.org, починаємо реалізовувати проект для жінок “Успіх кожної жінки. Розпочни свою справу вже сьогодні!“.
 
Наша місія: допомагати у реалізації потенціалу та забезпеченні економічної стабільності жінок та боротися з дискримінацією жінок у суспільстві в різних сферах життя. В українському суспільстві гендерні питання є болючими та невирішеними. Лише разом ми можемо подолати суспільні стереотипи та стати успішними.

Читайте також: Вихідні і святкові дні у квітні 2018 в Україні

 “Успіх кожної жінки. Розпочни свою справу вже сьогодні!“ — це проект про залучення, це знання та навички, що зможуть допомогти жінкам розпочати власну підприємницьку діяльність. Ми плануємо це робити завдяки проведенню інформаційно-мотиваційних лекцій-практикумів.

Проект передбачає проведення 4 інформаційно-мотиваційних лекцій-практикумів для зацікавлених жінок із залученням до участі у заходах у якості експертних спікерок успішних жінок-підприємниць, які на власному прикладі будуть розкривати наступні питання:

 • історія успіху проекту спікера;
 • шляхи обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї;
 • шляхи вибору цільової аудиторії;
 • бізнес-план і стратегічне планування фінансів;
 • побудова команди як основа успішного бізнес-проекту;
 • основи ціноутворення;
 • основи фандрайзингу;
 • маркетинг та PR як необхідні складові успішної бізнес-стратегії;
 • боротьба із внутрішніми перепонами (страхи, недовіра тощо).
   

Напомним, недавно мы рассказали об эвакуации при пожаре. 10 основных правил, которые должен знать каждый, смотри по ссылке.

Комментариев (2)
Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Пользователи, которые нарушают эти правила грубо или систематически, будут заблокированы.
Полная версия правил
Осталось 300 символов
Отсортировать по дате Вниз
гость  (аноним) | 02.05.2018, 14:27
гость
Воьмите кредит для старта своего бизнеса, в этом помогут - https://www.bp-nn.ru/
Ответить  
Dimastas   | 12.04.2018, 01:25
Dimastas
Лучше всего обратиться в хорошее кредитное сообщество. СОВЕТУЮ: https://www.wecreditunion.ru
Ответить  
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь